דלג לתוכן

תאגיד המים יוצא למבצע מחיקת חובות

תאגיד המים "מי רקת טבריה" יוצא למבצע נוסף של מחיקת חובות

לבקשת תאגיד המים "מי רקת טבריה" חודש המבצע אליו יצא התאגיד למחיקת ריבית והצמדה על חובות לצרכנים ביתיים.
הזדמנות אחרונה לתושבים: תאגיד המים האזורי "מי רקת טבריה" קיבל את אישורה של רשות המים הממשלתית וחידש את המבצע למחיקת ריבית והצמדה על חובות לצרכנים ביתיים (וזאת עד ליום 31.3.2020 ( ובמהלכו צרכן מים וביוב שצבר חובות יוכל להסדירם בתנאים נוחים, הכוללים עד 36 תשלומים, וכן מחיקה של החוב הנובע מהצמדה וריבית. התנאי למחיקת החובות הינו עמידה בהסדר התשלומים, וכמובן המשך תשלום שוטף של חיובי מים וביוב.
מנכ"ל תאגיד המים "מי רקת" טבריה שאול דוד נעתר בשמחה ליוזמת רשות המים ובכך סלל את הדרך להשקתו. הצלחה רבה נרשמה למבצע הקודם והתאגיד מעוניין לאפשר לחייבים להצטרף ל מאות תושבים שניצלו את ההטבה, מחקו את החובות ופתחו דף חדש ונקי מול תאגיד המים.
מחלקת שירות הלקוחות של התאגיד מזמינה את תושבי העיר טבריה והיישובים מגדל, יבנאל וכפר כמא להזדרז ולנצל את תנאי המבצע המצוין עוד נמסר כי על תושבים המבקשים להסדיר את יתרת חובם, לפנות למוקד שרות הלקוחות של התאגיד ב"גליל סנטר" רחוב הגליל 52 בטבריה , ביתר יישובי התאגיד במחלקות שירות הלקוחות ביישובים או באמצעות טלפון רב-קווי בחינם 1-800-807-777.
מנכ"ל התאגיד, שאול דוד אמר: "מאות תושבים כבר ניצלו את המבצע הקודם. ומדובר בהזדמנות נוספת וחד פעמית, מחלקות שירות הלקוחות של התאגיד ועובדי השירות ערוכים באופן מתוגבר על מנת לאפשר לתושבים שנקלעו לחוב כספי שהלך ותפח עם הזמן ורוצים להגיע להסדר מול התאגיד לפתוח דף חדש ונקי".